خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

نوروزی: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

  افشین نوروزی در خصوص مسابقات کسب سهمیه المپیک 2016 ریو که با موفقیت سه نماینده کشورمان همراه بود، اظهار داشت: این رقابت‌ها از حساسیت زیادی برخوردار بود و خوشبختانه برادران عالمیان و همچنین ندا شهسواری توانستند سهمیه حضور در المپیک را کسب کنند.

  ما برای مسابقات انتخابی در هنگ‌کنگ تمرینات خوبی را سپری کرده بودیم و آمادگی مطلوبی داشتیم. وی افزود: پیش‌بینی می‌کردم که قهرمان منطقه آسیای میانه یک ایرانی باشد و خوشبختانه شاهد یک فینال تمام ایرانی نیز بودیم.

  این ملی‌پوش تنیس روی میز ادامه داد: من بازی‌هایم در این مسابقات را خوب شروع کردم اما در مرحله نیمه نهایی با نیما عالمیانِ جوان و آماده که چند سال است در ایران با یکدیگر رقابت داریم، مواجه شدم که در نهایت باختم. در برخی از گیم‌ها حتی با اختلاف خوبی از نیما پیش بودم.

  اگر می‌توانستم در گیم اول یا دوم برنده شوم، شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. به هر حال خوشحالم که ایران برای نخستین بار در تاریخ توانست سه سهمیه برای یک دوره از بازی‌های المپیک بگیرد. نوروزی با بیان این مسئله که قصد خداحافظی در تیم ملی ندارد، عنوان کرد: بعد از اینکه در هنگ‌کنگ سهمیه نگرفتم، تصمیم به تغییر روند تمرینی و حرفه‌ای گرفتم و می‌خواهم برای المپیک 2020 برنامه‌ریزی کنم.

  تلاش خواهم کرد با ارتقای رنکینگ بتوانم برای المپیک بعدی انتخاب شوم و به همین دلیل تصمیمی برای خداحافظی ندارم. وی گفت: شاید به مسابقات انتخابی المپیک 2016 خیلی حرفه‌ای نگاه نکرده بودم و به همین دلیل هم شکست خوردم اما بعد از این ناکامی تصمیم جدی گرفتم که تمریناتم را با شکل دیگری انجام بدهم.


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : المپیک ,سهمیه ,مسابقات ,همین دلیل ,برای المپیک ,مسابقات انتخابی ,المپیک 2016 ,
  نوروزی: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر